500 281 758 m_patrick@o2.pl

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Wielkanoc 2020

POBYTY WIELKANOCNE, tradycyjnie, smakowicie i zdrowo. Za trzydniowe pobyty od 400 zł/os. Każdy dodatkowy dzień to 80 zł/os. ze śniadaniem i obiadokolacją. W dniu przyjazdu przywitamy gości zupą grzybową ( leśne ) pstrągi lub dorsz, ziemniaki z dipem czosnkowym, buraczki. na życzenie wersją wegetariańska.( Nie używamy glutaminianu sodu, ani margaryny, preferujemy zdrowe żywienie).
Wspólnie tworzymy pisanki, przygotowujemy koszyczki na święconki, święcenie pokarmów w pobliskim klasztorze DOMINIKANÓW, tradycyjne śniadanie Wielkanocne (jajecznica ze święconek i pokrzyw, biała swojska kiełbaska i niespodzianki-dodatki), obiadokolacja świąteczna to swojska wołowina, rosół, dwa rodzaje surówek, kluseczki śląskie . Świąteczny wieczór przy góralskiej muzyce, i degustacji swojskiego wina lub nalewek, swojskie wypieki, mazurek. W Wielką Sobotę podamy barszczyk z jajkiem, nadziewany schab, surówka z naszej kapusty, ziemniaki pieczone. Dla chętnych wycieczka w góry z gospodarzem po święceniu potraw lub dla leniwych bryczką po okolicy za dodatkową opłatą? Każdy wieczór przy ziołowych, herbatkach, naszych wypiekach świątecznych, grach towarzyskich i gawędy o zbójnikach beskidzkich i inne…

Cena od 400 PLN (za osobę)

 

Święta Bożego Narodzenia

4-dniowe pobyty Świąteczne, każdy dzień to śniadania i obiadokolacje, nasze wypieki i dobra kawa lub herbata.W dniu przyjazdu przed kolacją Wigilijną to dekorowanie pierniczków dla zainteresowanych i dekorowanie (kończenie) choinki, uroczysty wieczór przy degustacji naszych win lub nalewek i własnych wypieków. Kolacja Wigilijna to ciekawe i smaczne menu, zachowane zwyczaje (opłatek) i tradycje ludowe, 12 potraw i akcenty nowoczesnej zdrowej kuchni, świeże ryby, Karp i dorsz lub okoń, dorsz w papryce, pomidorach i cebuli, śledzie w ziołach lub śledzie w sosie jabłkowym, zupka grzybowa lub barszczyk z uszkami, pierożki, sałatka, kapusta z grzybami i grochem, kompot z suszu owocowego i zimowych jabłek, dip czosnkowy, wypieki domowe ( chleb i ciasta) ( nie stosujemy glutaminianu sodu, ani margaryn, ani szkodliwego oleju rzepakowego. Nasze produkty sery, mięso kupujemy od lokalnych rolników ) Śpiewamy kolędy po kolacji Wigilijnej przy akompaniamencie Harmonii ze śpiewników na żywo. Tradycyjna wizyty kolędników w następnych dniach. Blisko od domu znajduje się klasztor O.Dominikanów, gdzie zapraszają na uroczystą Pasterkę. Cena od 500 zł/os.

 

Ferie Zimowe – 2020

Cena od 85 PLN (za osobę dorosłą)

Pobyt z bufetem śniadaniowym i obiadokolacją po całodziennych atrakcjach zimowych , dzieci mają zniżki w posiłkach. W czasie tygodniowego pobytu kolacja przy ognisku ze swojską kiełbasą na patyku, ziemniaki, bigos, i wieczór z degustacją nalewek lub swojskiego wina. Preferujemy zdrowe żywienie, bez glutaminianu sodu (ogrodowe warzywa i przetwory). Tworzymy miłą atmosferę w czasie pobytu naszych gości, którzy chętnie wracają do naszego domu i inspirują nas do ciągłego podnoszenia poziomu usług. Po nartach polecamy różne gry towarzyskie np. z X-Box, bilard lub piłkarzyki, planszowe, a także saunę parową.

 

Konferencje, wyjazdy integracyjne.

Cena do uzgodnienia.

Kameralne do 19 os.ze śniadaniem, degustacja swojskich win lub nalewek, swojskie wędliny i wypieki, kolacja przy ognisku lub przy kominku, muzyka góralska na życzenie…ceny do ustalenia, zależne od wymagań.

 

Sylwester

Cena od 560 PLN (za osobę)

Oferujemy 3-dniowe pobyty Sylwestrowe. Jeden wieczór przed Sylwestrem to zabawy z regionalną, młodzieżową grupą kabaretową, a wieczór sylwestrowy to
zabawy przy ognisku, grzaniec, menu ogniskowe, gitara lub harmonia. pierwszy wieczór pobytu to uroczysta kolacja z degustacją naszego wina lub nalewek. W ofercie domowe wypieki i swojskie wędliny.
Powitanie Nowego Roku petardami i szampanem oraz tańce-hulańce do bieluśkiego rana przy kominku i szwedzkim stole do muzyki mechanicznej autorstwa DJ’a Witka Papieżańskiego. Każdy dodatkowy dzień płatny 90 zł od osoby, cena pobytu to 500 zł/os, a z kuligiem 550 zł/os. (ustalamy na miejscu), nasz tel. 33 8636716 lub 500 281 758, potwierdzeniem jest wpłata zaliczki w wys. od 30% do 50% na nasze konto 98811800020003040130000010 na Elżbieta Haratonian-Suchoń

Opnie naszych zadowolonych gości można poczytać na stronie meteor-turystyka.pl pod naszą prezentacją.

 

telefon

Masz pytania ?

  • Chętnie odpowiemy.
  • Chcesz zarezerwować ?

Zadzwoń

Tel. 500 281 758

 

Tel. 33 863 67 16

 

wiktoria gospodarze

Zapraszamy - Gospodarze